Disclaimer

DISCLAIMER FOR ASSAMESE MEDIUM

Assamese Medium ত সকলো তথ্য ভাল বিশ্বাসত আৰু কেৱল সাধাৰণ তথ্যৰ উদ্দেশ্যৰ বাবে প্ৰকাশ কৰা হয়। Assamese Medium য়ে এই তথ্যৰ সম্পূৰ্ণতা, নিৰ্ভৰযোগ্যতা আৰু নিৰ্ভুলতাৰ বিষয়ে কোনো ৱাৰেন্টি নকৰে। আপুনি এই ৱেবছাইটত পোৱা তথ্যৰ ওপৰত গ্ৰহণ কৰা যিকোনো পদক্ষেপ আপোনাৰ নিজৰ বিপদাশংকাত কঠোৰভাৱে নিয়োজিত। আমাৰ ৱেবছাইটৰ ব্যৱহাৰৰ ক্ষেত্ৰত কোনো ক্ষতি আৰু/বা ক্ষতিৰ বাবে Assamese Medium  দায়বদ্ধ নহ’ব।

Disclaimer

 Hyperlinks Disclaimer

আমাৰ ৱেবছাইটৰ পৰা, আপুনি এনে বাহ্যিক ছাইটৰ হাইপাৰলিংক অনুসৰণ কৰি অন্যান্য ৱেবছাইটলৈ যাব পাৰে। আমি উপযোগী আৰু নৈতিক ৱেবছাইটৰ বাবে কেৱল মানদণ্ডৰ লিংক প্ৰদান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰোঁ। কিন্তু এই ছাইটবোৰৰ সমল আৰু প্ৰকৃতিৰ ওপৰত আমাৰ কোনো নিয়ন্ত্ৰণ নাই। ছাইটৰ মালিক আৰু সমল জাননী অবিহনে সলনি হ’ব পাৰে আৰু আমি এটা লিংক আঁতৰ োৱাৰ সুযোগ পোৱাৰ আগতে হ’ব পাৰে যাৰ বাবে আমি দায়ী নহয়।

অনুগ্ৰহ কৰি এইটোও অৱগত হ’ব যে যেতিয়া আপুনি আমাৰ ৱেবছাইট এৰি যায়, আন ছাইটবোৰৰ বিভিন্ন গোপনীয়তা নীতি আৰু চৰ্তাৱলী থাকিব পাৰে যিবোৰ আমাৰ নিয়ন্ত্ৰণৰ বাহিৰত। অনুগ্ৰহ কৰি যিকোনো ব্যৱসায়ত জড়িত হোৱা বা যিকোনো তথ্য আপলোড কৰাৰ আগতে ছাইটৰ গোপনীয়তা নীতিসমূহ পৰীক্ষা কৰাটো নিশ্চিত হ’ব।


Affiliate Disclaimer

এই ব্লগ/ৱেবছাইটৰ কেইটামান লিংক হৈছে সহযোগী লিংক (Affiliate), যাৰ অৰ্থ হৈছে যেতিয়া আপুনি সেই লিংকবোৰত ক্লিক কৰাৰ পিছত সামগ্ৰীবোৰ ক্ৰয় কৰে তেতিয়া আমি এটা কমিছন উপাৰ্জন কৰোঁ।

সেই লিংকবোৰত ক্লিক কৰাৰ পিছত আপুনি সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰিলে আপোনাক কোনো অতিৰিক্ত টকা ব্যয় নকৰিব। তেওঁলোকে আমাক কমিছন উপাৰ্জন কৰাত সহায় কৰি আছে যাতে আমি এই ব্লগত বহুত ভাল সমল প্ৰদান কৰিব পাৰো।


Consent

আমাৰ ৱেবছাইট ব্যৱহাৰ কৰি, আপুনি ইয়াৰ দ্বাৰা আমাৰ disclaimer বাবে সন্মতি দিয়ে আৰু ইয়াৰ terms & conditions ৰ সৈতে সন্মত।


DMCA Reporting & Disclaimer

আমি Digital Millennium Copyright Act (DMCA) অনুসৰণ কৰোঁ। যদি ইতিমধ্যে বিদ্যমান কপিৰাইট কৰা সামগ্ৰীৰ ওপৰত অগ্ৰাহ্য কৰি থকা এই ৱেবছাইট (Assamese Medium)ৰ কোনো সামগ্ৰী, আমি নিম্নলিখিত প্ৰমাণৰ সৈতে অস্বীকাৰৰ পৰিচয় শাখাত দিয়া ইমেইল ঠিকনাত এটা ইমেইল প্ৰেৰণ কৰি আমাক অৱগত কৰিবলৈ অনুৰোধ কৰিম।

  • We need a source link for your work and a link from our website.
  • We also need proof that you are the owner of the website or content.

Changes to Disclaimer

যিকোনো সময়তে এই  Disclaimer  আপডেট কৰাৰ আমাৰ বিবেচনা আছে। যেতিয়া আমি কৰোঁ, আমি এই পৃষ্ঠাৰ তলত আপডেট কৰা তাৰিখ সংশোধন কৰিম।


Contact Us

যদি আপোনাৰ আৰু কোনো তথ্যৰ প্ৰয়োজন হয় বা আমাৰ গোপনীয়তা নীতিসম্পৰ্কে কোনো প্ৰশ্ন আছে, অনুগ্ৰহ কৰি তলৰ তথ্য ব্যৱহাৰ কৰি আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিবলৈ মুক্ত অনুভৱ কৰক।